KOARNJUM - Donderdag 12 maart wordt opnieuw onderzoek gedaan in de sloot langs de De Wier in 112 Koarnjum. Dit in verband met het overlijden van de 55-jarige Karin Grijpstra. Zij werd 23 februari van dit jaar om 9.00 uur levenloos in de sloot gevonden.

Politie gaat er vanuit dat aan het begin van de nacht haar hond heeft uitgelaten. Zij bleef wel vaker wat later op. Uit onderzoek is gebleken dat zij door een misdrijf om leven is gekomen. Het Team Grootschalige Opsporing (TGO) is de afgelopen weken met het onderzoek daarna volop bezig.

Na het aantreffen van haar lichaam werd de sloot, de weg, berm en directe omgeving al uitgebreid onderzocht om aanwijzingen te kunnen vinden om haar overlijden duidelijk te krijgen. De bodem van de sloot was nog niet uitgebreid onderzocht. Vandaag zal het waterniveau worden verlaagd en een kraan zal de modder uit de sloot halen en op de kant leggen, waarna specialisten van forensische opsporing handmatig en zorgvuldig de modder zullen doorzoeken.

Politie heeft de gouden tip omtrent het overlijden van Karin nog niet ontvangen, wel 46 andere tips. Mensen die tussen 0.00 uur en 9.00 uur op de Wier zijn geweest, wilt politie graag mee spreken.

UPDATE (13-03-2020): Bij de zoekacties zijn enkele persoonlijke bezittingen van Karin gevonden. Deze worden nu onderzocht op sporen en geven we daarna terug aan de familie.

Provincie Friesland Meer nieuws uit provincie Friesland

Gerelateerde nieuwsitems


ongeval n434 leiden

Ongeval tussen auto en vrachtwagen

Leiden - Vrijdagmiddag 19 december om 16.10 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de N434 in Leiden. [ Lees verder ]

nieuws azurietkade leiden

Kind in medische noodsituatie leidt tot inzet traumahelikopter

Leiden - Vrijdagmiddag 19 december niet lang voor 15.10 uur vond een incident plaats aan de Azurietkade [ Lees verder ]

ongeval g.j. de jonghweg rotterdam

Zware aanrijding tussen twee voertuigen

Rotterdam - Vrijdagmiddag 19 december net na 14.50 uur werd een ongeval vastgesteld aan de G.J. de Jongh [ Lees verder ]

ongeval maaseikerweg - n292 2,8 weert

Fietser zwaar gewond bij ongeval met auto

Weert - Vrijdagmiddag 19 december niet lang na 14.40 uur is een ongeval ontstaan op de Maaseikerweg - N2 [ Lees verder ]

nieuws waterhoen blaricum

Medische noodsituatie leidt tot traumahelikopter

Blaricum - Vrijdagmiddag 19 december iets voor 14.30 uur werd een incident vastgesteld aan de Waterhoen [ Lees verder ]

ongeval schieplein rotterdam

Botsing leidt tot aanzienlijke schade

Rotterdam - In de vroege middag van vrijdag 19 december rond 13.45 uur heeft een ongeval plaatsgevonden [ Lees verder ]

nieuws zwanenhof gemert

Politie en recherche doorzoeken woning vanwege mogelijke explosief

Gemert - Vrijdagmiddag 19 december omstreeks 12.25 uur werd een woning doorzocht aan de Zwanenhof in Gem [ Lees verder ]

nieuws vestdijk eindhoven

Explosief aangetroffen, mogelijk afkomstig uit tweede wereldoorlog

Eindhoven - In de late ochtend van vrijdag 19 december tegen 10.40 uur is melding gedaan van een explosi [ Lees verder ]

waterlekkage markt simpelveld

Brandweer ingezet voor wateroverlast in gemeentehuis

Simpelveld - Vrijdagochtend 19 december tegen 09.55 uur werd een waterlekkage vastgesteld aan de Markt i [ Lees verder ]