Woningbrand leidt tot evacuatie bewoners
Amsterdam - In de vroege nacht van dinsdag 21 juli vlak na 02.15 uur is een woningbrand ontstaan aan de [ Lees verder ]
LEEUWARDEN – In een pand aan de Bordineweg in 112 Leeuwarden is maandagavond 20 juli rond 18.35 uur een gaslucht waargenomen.
De brandweer kwam met spoed ter plaatse om onderzoek te doen naar de herkomst van de gaslucht. Ook netbeheerder Liander is opgeroepen en is ter plaatse om metingen uit te voeren en de situatie verder te beoordelen.
Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de gaslucht is op dit moment nog niets bekend. Het onderzoek naar de herkomst van de melding loopt.
Bekijk ook:
Gaslekkage bij meterkast van flatgebouw
Amsterdam - In de vroege nacht van dinsdag 21 juli vlak na 02.15 uur is een woningbrand ontstaan aan de [ Lees verder ]
Amersfoort - In de nachtelijke uren van dinsdag 21 juli net na 01.00 uur is een hond na een langdurige r [ Lees verder ]
Weert - In de diepe nacht van dinsdag 21 juli rond 00.00 uur werd een persoon te water gemeld aan de Bie [ Lees verder ]
Katwijk - Maandagavond 20 juli net na 21.25 uur werd een brand vastgesteld aan de Steenbok in Katwijk. [ Lees verder ]
Hilversum - In de vroege avond van maandag 20 juli niet lang voor 19.20 uur vond een brand in een winkel [ Lees verder ]
Bergen op Zoom - In de vroege avond van maandag 20 juli niet lang na 18.55 uur is een incident ontstaan [ Lees verder ]
Diemen - Maandagavond 20 juli vlak na 18.45 uur vond een ongeval plaats aan de Stammerdijk in Diemen. E [ Lees verder ]
Strijen – Aan de Schuringsedijk in Strijen heeft maandag aan het einde van de middag een ongeval plaat [ Lees verder ]
Amersfoort – Op maandagmiddag 20 juli rond 17.35 uur heeft een ongeval plaatsgevonden op de Barchman W [ Lees verder ]