Politie zet groots in bij incident met man met verward gedrag
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is rond 19.20 uur een grote politie-inzet ontstaan aan de Amela [ Lees verder ]
LEEUWARDEN - In de late avond van zaterdag 4 april niet lang na 20.45 uur werd een woningbrand vastgesteld aan de de Bird in 112 Leeuwarden.
Bij de brand in de woning ging de rookmelder af, wat omstanders ertoe aanzette om de hulpdiensten te bellen. De brandweer ontdekte dat een pan op het vuur de oorzaak was van de rookontwikkeling.
De brandweer heeft een officier van dienst en verschillende voertuigen ingezet, waaronder twee tankautospuiten en een hoogwerker. De korpsen uit de omgeving waren ook betrokken bij de inzet.
Bekijk ook:
Brand op balkon snel onder controle
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is rond 19.20 uur een grote politie-inzet ontstaan aan de Amela [ Lees verder ]
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
Baarn – Bij een steekincident in een woning aan de Laanstraat in Baarn is donderdag aan het einde van [ Lees verder ]
Waddinxveen – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 16.00 uur een melding gedaan van een persoon te water [ Lees verder ]
Ommen - Donderdagmiddag 6 augustus rond de klok van 16.00 uur is een ongeval ontstaan op de Varsenerdijk [ Lees verder ]
Amersfoort – Donderdagmiddag 6 augustus is kort na 15.45 uur brand ontstaan in riet langs het water aa [ Lees verder ]
Erp – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 15.15 uur brand ontstaan in afval aan de Heufke in Erp. De b [ Lees verder ]
Eindhoven - Donderdagmiddag 6 augustus omstreeks 14.50 uur is de ondersteuningsgroep van de politie een [ Lees verder ]
Zwijndrecht – Donderdagmiddag 6 augustus heeft rond 14.25 uur een ongeval plaatsgevonden op de Rijkswe [ Lees verder ]