Politie houdt verdachten beroving onder schot
maandag 30 augustus 2021

Politie houdt verdachten beroving onder schot

Sacramentsstraat

Leeuwarden

Beeldmaker: AS Media - Bart Span
Redactie Hardnieuws.

LEEUWARDEN - Maandagavond 30 augustus rond 21.50 uur heeft een beroving plaatsgevonden aan de Sacramentsstraat in 112 Leeuwarden.

De politie trof al snel meerdere mogelijke verdachten aan. Door middel van een benadering techniek gevaarlijke verdachten zijn meerdere personen met getrokken vuurwapens aangehouden.

De politie stelt een onderzoek in naar de betrokkenheid van de personen. Het is onbekend of er tijdens de beroving buit is gemaakt.


Provincie Friesland Meer nieuws uit provincie Friesland

Gerelateerde nieuwsitems


steekincident kabelweg amsterdam

Steekincident in opvanglocatie voor asielzoekers

Amsterdam - In de diepe nacht van dinsdag 24 februari tegen 01.15 uur is een steekincident ontstaan aan [ Lees verder ]

brand kinkerstraat amsterdam

Brand in fietsenwinkel na vermoedelijke accu-ontbranding

Amsterdam - In de nachtelijke uren van dinsdag 24 februari niet lang na 00.50 uur vond een brand in een [ Lees verder ]

nieuws witte de withstraat rotterdam

Bestuurder beboet voor parkeren op invalideplek

Rotterdam - Maandagavond 23 februari rond 23.30 uur is een bestuurder beboet aan de Witte de Withstraat [ Lees verder ]

ongeval de baandert heemskerk

Automobilist botst tegen lantaarnpaal

Heemskerk - In de avond van maandag 23 februari rond de klok van 23.20 uur is een ongeval ontstaan aan d [ Lees verder ]

schietincident frederiksplein amsterdam

Schietpartij onderzocht na incident in Amsterdam

Amsterdam - In de avond van maandag 23 februari kort voor 22.30 uur vond een schietpartij plaats aan de [ Lees verder ]

ongeval buurserstraat enschede

Botsing tussen auto en bestelbus

Enschede - In de late avond van maandag 23 februari niet lang voor 21.25 uur heeft een aanrijding met le [ Lees verder ]

brand ruigenhoek rotterdam

Woningbrand in Rotterdam onder controle

Rotterdam - Maandagavond 23 februari niet lang voor 21.10 uur heeft zich een woningbrand voorgedaan aan [ Lees verder ]

ongeval hoofdweg hoofddorp

Eenzijdig ongeval resulteert in ziekenhuisopname

Hoofddorp - Maandagavond 23 februari niet lang na 21.05 uur kwam het tot een ongeval aan de Hoofdweg in [ Lees verder ]

nieuws aagje dekenstraat hoofddorp

Veiligheid voorop na ontdekking explosief

Hoofddorp - Maandagavond 23 februari is een explosief aangetroffen aan de Aagje Dekenstraat in Hoofddorp [ Lees verder ]