Bewoners uit voorzorg naar buiten bij middelbrand in flatwoning
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
LUNTEREN - Vrijdagavond 3 juli rond 19.15 uur heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden aan de Meulunterse Engweg ter hoogte van de Engweg in 112 Lunteren.
Een scooterrijder zou hard onderuit zijn gegaan en daarbij zwaargewond zijn geraakt. Door de klap is het slachtoffer in het weiland aan de andere kant van het hek terechtgekomen. Een trauma-arts werd ingevlogen met een traumahelikopter om Het ambulancepersoneel te ondersteunen. De jongeman op de scooter is met een ambulance vervoerd naar het ziekenhuis.
Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren, is nog niet bekend. De weg is door de politie afgezet.
Bekijk ook:
Bestelwagen belandt in de sloot bij aanrijding
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
Baarn – Bij een steekincident in een woning aan de Laanstraat in Baarn is donderdag aan het einde van [ Lees verder ]
Waddinxveen – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 16.00 uur een melding gedaan van een persoon te water [ Lees verder ]
Ommen - Donderdagmiddag 6 augustus rond de klok van 16.00 uur is een ongeval ontstaan op de Varsenerdijk [ Lees verder ]
Amersfoort – Donderdagmiddag 6 augustus is kort na 15.45 uur brand ontstaan in riet langs het water aa [ Lees verder ]
Erp – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 15.15 uur brand ontstaan in afval aan de Heufke in Erp. De b [ Lees verder ]
Eindhoven - Donderdagmiddag 6 augustus omstreeks 14.50 uur is de ondersteuningsgroep van de politie een [ Lees verder ]
Zwijndrecht – Donderdagmiddag 6 augustus heeft rond 14.25 uur een ongeval plaatsgevonden op de Rijkswe [ Lees verder ]
Haastrecht – Donderdagmiddag 6 augustus is kort na 12.45 uur brand ontstaan in berm en struikgewas lan [ Lees verder ]