Camperbus zwaar beschadigd door brand
Gouda - Donderdagavond 25 april rond 20.10 uur was brand ontstaan in een camperbus aan de Bodegraafsestr [ Lees verder ]
ASTEN - Zondagavond 28 februari rond 23.10 uur was brand ontstaan in een caravan aan de Bovist in Asten.
Bij aankomst van de hulpdiensten sloegen de vlammen al uit de caravan. De brandweer heeft de caravan geblust maar kon niet voorkomen dat deze als verloren kan worden beschouwd.
Een persoon raakte licht gewond, deze is in de ambulance behandeld maar hoefde niet naar het ziekenhuis. Hoe de brand in de caravan is ontstaan, is niet duidelijk.
Bekijk ook:
Auto in brand op parkeerterreinGouda - Donderdagavond 25 april rond 20.10 uur was brand ontstaan in een camperbus aan de Bodegraafsestr [ Lees verder ]
Tilburg - Donderdagavond 25 april om 19.30 uur was brand ontstaan in een achtertuin aan de Velpstraat in [ Lees verder ]
Notter - Donderdagavond 25 april tegen 19.10 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Klokkendijk in [ Lees verder ]
Assen - Donderdagavond 25 april rond 19.05 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Veenwalweg in Ass [ Lees verder ]
Kortgene - Donderdagavond 25 april omstreeks 18.50 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Torendijk [ Lees verder ]
Leeuwarden - Donderdagavond 25 april om 18.25 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Schatzenburg i [ Lees verder ]
De Mortel - Donderdagavond 25 april tegen 18.25 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Doctor de Qu [ Lees verder ]
Tilburg - Donderdagmiddag 25 april rond 17.55 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Wethouder Bagg [ Lees verder ]
Arnhem - Donderdagmiddag 25 april rond 16.35 uur is er een explosief aangetroffen aan de Holwierdepad in [ Lees verder ]