Gaslekkage ontstaan tijdens werkzaamheden
Leeuwarden - Donderdagmorgen 28 maart omstreeks 10.40 uur was een gaslekkage ontstaan aan de Mozartstraa [ Lees verder ]
ASTEN - Woensdagmorgen 15 december tegen 5.30 uur was brand ontstaan aan de Rijksweg A67 in Asten.
Een vrachtwagen stond in brand. Tijdens het rijden was de brand ontstaan. De brand zorgde enige tijd voor een forse rookontwikkeling. Brandweerlieden hebben de brand geblust. Een rijstrook werd tijdelijk afgesloten voor het verkeer. Door de brand heeft de vrachtwagen forse schade opgelopen.
Bekijk ook:
Vrouw (32) op gestolen snorfiets aangehoudenLeeuwarden - Donderdagmorgen 28 maart omstreeks 10.40 uur was een gaslekkage ontstaan aan de Mozartstraa [ Lees verder ]
Lelystad - Donderdagmorgen 28 maart omstreeks 10.00 uur werd een verdacht pakketje aangetroffen aan de F [ Lees verder ]
Weert - Donderdagmorgen 28 maart rond 09.45 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Straevenweg in W [ Lees verder ]
Leeuwarden - Donderdagmorgen 28 maart omstreeks 09.00 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Dracht [ Lees verder ]
Leeuwarden - Donderdagmorgen 28 maart om 08.40 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Tesselschades [ Lees verder ]
Bolsward - Donderdagmorgen 28 maart rond 07.55 uur was brand ontstaan in een container aan de Oordje in [ Lees verder ]
Den Haag - Donderdagmorgen 28 maart tegen 07.40 uur was brand ontstaan in een woning aan de Om-en-Bij in [ Lees verder ]
Elst - Donderdagmorgen 28 maart rond 02.55 uur was brand ontstaan aan de Valenkamp in Elst. Meerdere ge [ Lees verder ]
Lelystad - Donderdagmorgen 28 maart om 00.05 uur heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden op de Rijksweg [ Lees verder ]