Bewoners uit voorzorg naar buiten bij middelbrand in flatwoning
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
HEESWIJK-DINTHER - Maandagmorgen 17 februari rond 7.35 uur heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden aan de Kanaaldijk Noord - N279 in 112 Heeswijk-Dinther.
Een bestelbus is van de weggeraakt in en in het water beland. De hulpdiensten werden groots ingezet, waaronder een trauma-arts. Deze werd per traumahelikopter ingevlogen. De bestuurder is met wat kleine verwondingen en een nat pak er goed vanaf gekomen en hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
De bestelbus zou een uitwijkmanoeuvre hebben moeten maken voor een overstekend dier. Hierdoor reed hij door een hekwerk en kwam op zijn zij in de Biezenloop terecht.
Bekijk ook:
Bestuurder onder invloed veroorzaakt ongeval
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
Baarn – Bij een steekincident in een woning aan de Laanstraat in Baarn is donderdag aan het einde van [ Lees verder ]
Waddinxveen – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 16.00 uur een melding gedaan van een persoon te water [ Lees verder ]
Ommen - Donderdagmiddag 6 augustus rond de klok van 16.00 uur is een ongeval ontstaan op de Varsenerdijk [ Lees verder ]
Amersfoort – Donderdagmiddag 6 augustus is kort na 15.45 uur brand ontstaan in riet langs het water aa [ Lees verder ]
Erp – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 15.15 uur brand ontstaan in afval aan de Heufke in Erp. De b [ Lees verder ]
Eindhoven - Donderdagmiddag 6 augustus omstreeks 14.50 uur is de ondersteuningsgroep van de politie een [ Lees verder ]
Zwijndrecht – Donderdagmiddag 6 augustus heeft rond 14.25 uur een ongeval plaatsgevonden op de Rijkswe [ Lees verder ]
Haastrecht – Donderdagmiddag 6 augustus is kort na 12.45 uur brand ontstaan in berm en struikgewas lan [ Lees verder ]