Fietser geschept door auto en naar ziekenhuis gebracht
Veenendaal – Donderdagavond 6 augustus is rond 20.15 uur een fietser aangereden op de Rembrandtlaan in [ Lees verder ]
WESEPE - Op de avond van woensdag 1 oktober omstreeks 22.40 uur is een industriebrand ontstaan aan de Raalterweg in 112 Wesepe.
Kort na het uitbreken van de brand werd deze al snel opgeschaald naar middelbrand. Vervolgens, slechts een minuut later, werd de situatie verder verergerd tot een grote brand. Elf minuten na het uitbreken van de brand was de situatie dusdanig ernstig dat deze als zeer grote brand werd geclassificeerd. Bij de zeer grote brand in het bedrijfspand zijn grote delen van het pand ingestort.
De brandweer heeft door snel optreden verdere uitbreiding weten te voorkomen. Vanwege moeilijk bereikbare delen van het complex is er een blusrobot ingezet om de brand effectief te bestrijden. Het is niet duidelijk of er sprake is van gewonden.
Bekijk ook:
Auto komt tegen boom tot stilstand
Veenendaal – Donderdagavond 6 augustus is rond 20.15 uur een fietser aangereden op de Rembrandtlaan in [ Lees verder ]
Amersfoort – Donderdagavond 6 augustus is rond 19.50 uur brand uitgebroken in een trein bij Sportpark [ Lees verder ]
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is rond 19.20 uur een grote politie-inzet ontstaan aan de Amela [ Lees verder ]
Amsterdam - Op de avond van donderdag 6 augustus even voor 19.10 uur is een incident ontstaan aan de Hoo [ Lees verder ]
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
Baarn – Bij een steekincident in een woning aan de Laanstraat in Baarn is donderdag aan het einde van [ Lees verder ]
Waddinxveen – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 16.00 uur een melding gedaan van een persoon te water [ Lees verder ]
Ommen - Donderdagmiddag 6 augustus rond de klok van 16.00 uur is een ongeval ontstaan op de Varsenerdijk [ Lees verder ]
Steendam - Op de middag van donderdag 6 augustus net na 15.55 uur heeft zich een ongeval voorgedaan op h [ Lees verder ]