Fietser geschept door auto en naar ziekenhuis gebracht
Veenendaal – Donderdagavond 6 augustus is rond 20.15 uur een fietser aangereden op de Rembrandtlaan in [ Lees verder ]
VEENENDAAL - Zaterdagmiddag 17 februari rond 15.30 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Duivenwal in 112 Veenendaal.
Een fietser werd aangereden door een auto toen deze aan het oversteken was op een plek waar geen oversteekplaats voor fietsers is.
De fietser raakte door de klap gewond en werd na behandeling door het ambulancepersoneel naar het ziekenhuis overgebracht.
Bekijk ook:
Fietser ernstig gewond bij ongeval
Veenendaal – Donderdagavond 6 augustus is rond 20.15 uur een fietser aangereden op de Rembrandtlaan in [ Lees verder ]
Amersfoort – Donderdagavond 6 augustus is rond 19.50 uur brand uitgebroken in een trein bij Sportpark [ Lees verder ]
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is rond 19.20 uur een grote politie-inzet ontstaan aan de Amela [ Lees verder ]
Amsterdam - Op de avond van donderdag 6 augustus even voor 19.10 uur is een incident ontstaan aan de Hoo [ Lees verder ]
Leeuwarden – Donderdagavond 6 augustus is kort na 18.05 uur brand uitgebroken in een flatwoning aan de [ Lees verder ]
Baarn – Bij een steekincident in een woning aan de Laanstraat in Baarn is donderdag aan het einde van [ Lees verder ]
Waddinxveen – Donderdagmiddag 6 augustus is rond 16.00 uur een melding gedaan van een persoon te water [ Lees verder ]
Ommen - Donderdagmiddag 6 augustus rond de klok van 16.00 uur is een ongeval ontstaan op de Varsenerdijk [ Lees verder ]
Steendam - Op de middag van donderdag 6 augustus net na 15.55 uur heeft zich een ongeval voorgedaan op h [ Lees verder ]