19-05-2022 11:51

ASTEN - Donderdagmorgen 31 december rond 2.00 uur heeft een overval plaatsgevonden bij een woning aan de Adelheid van Voornstraat in Asten.

De bewoner werd bedreigd met een vuurwapen. Bij de overval waren twee verdachten betrokken. Ze eisten geld en hebben de bewoner geslagen. De bewoner is gewond geraakt en had een hoofdwond. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Met een onbekende buit zijn de verdachten gevlucht. De politie is een onderzoek gestart.

Provincie Noord-Brabant Meer nieuws uit provincie Noord-Brabant

Gerelateerde nieuwsitems

nieuws leeuweriklaan hoevelaken

Dakpannen vliegen van dak door blikseminslag

Hoevelaken - Donderdagmorgen 19 mei omstreeks 05.45 uur is een woning beschadig geraakt door blikseminsl [ Lees verder ]

waterlekkage middelstestraat weert

Brandkraan geraakt bij graafwerkzaamheden

Weert - Donderdagmorgen 19 mei rond 09.30 uur is bij graafwerkzaamheden een waterlekkage ontstaan aan de [ Lees verder ]

brand zuidhoef gouda

Brand op dak van maisonnette bij werkzaamheden

Gouda - Donderdagmorgen 19 mei tegen 09.15 uur was brand ontstaan op het dak van een maisonnette aan de [ Lees verder ]

ongeval reggesingel - n350 rijssen

Personenwagen loopt schade op bij botsing

Rijssen - Donderdagmorgen 19 mei tegen 08.45 uur heeft een botsing plaatsgevonden aan de Reggesingel - N [ Lees verder ]

brand vetteoordskade vlaardingen

Politie doet onderzoek naar autobrand

Vlaardingen - Donderdagmorgen 19 mei omstreeks 01.15 uur was brand ontstaan aan de Vetteoordskade in Vla [ Lees verder ]

nieuws twaalfmorgen reeuwijk

Persoon te water geraakt

Reeuwijk - Donderdagmorgen 19 mei om 01.55 uur was een persoon te water geraakt aan de Twaalfmorgen in R [ Lees verder ]

nieuws nieuweburen leeuwarden

Rijverboden na rijden onder invloed

Leeuwarden - Donderdagmorgen 19 mei tegen 01.15 uur hebben agenten een bestuurder van een bromfiets geco [ Lees verder ]

brand de wetstraat nijmegen

Auto niet meer te redden door brandweer

Nijmegen - Donderdagmorgen 19 mei om 03.50 uur was brand ontstaan aan de De Wetstraat in Nijmegen. Een [ Lees verder ]

nieuws nieuwstraat leidschendam

Aanhoudingen na inbraak in telefoonwinkel

Leidschendam - Donderdagmorgen 19 mei tegen 05.00 uur heeft een inbraak plaatsgevonden in een telefoonwi [ Lees verder ]