Meerdere voertuigen in brand in woonwijk
Bergambacht - Vrijdagavond 26 april om 18.55 uur was brand ontstaan in een voertuig aan de Burgemeester [ Lees verder ]
ASTEN - Dinsdagmiddag 28 juni om 17.20 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Wolfsplein in Asten.
Een kind op een fiets werd aangereden door een auto. Het kindje was gewond geraakt. Voor het kind werd een ambulance opgeroepen. Het slachtoffer werd naar het ziekenhuis vervoerd.
Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren, is onbekend.
Bekijk ook:
Bewoner loopt hoofdwond op bij overvalBergambacht - Vrijdagavond 26 april om 18.55 uur was brand ontstaan in een voertuig aan de Burgemeester [ Lees verder ]
Oud-Beijerland - Vrijdagmiddag 26 april omstreeks 17.00 uur was brand ontstaan in een aan de Molenwerf i [ Lees verder ]
Veenendaal - Vrijdagmiddag 26 april om 16.50 uur was brand ontstaan in een container aan de Newtonstraat [ Lees verder ]
Ede - Vrijdagmiddag 26 april tegen 16.00 uur was er een evenement aan de Bennekomseweg in Ede. Vandaag [ Lees verder ]
Leeuwarden - Vrijdagmiddag 26 april om 15.15 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Dammelaan in Le [ Lees verder ]
Franeker - Vrijdagmiddag 26 april om 14.50 uur zijn er explosieven gevonden aan de Pim Mulierstraat in F [ Lees verder ]
Arnhem - Vrijdagmiddag 26 april rond 14.30 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Westervoortsedijk [ Lees verder ]
Lelystad - Vrijdagmiddag 26 april tegen 14.25 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Lisdoddeweg in [ Lees verder ]
Naarden - Vrijdagmiddag 26 april tegen 14.25 uur was brand ontstaan in een aan de Wethouder Königlaan i [ Lees verder ]